HAKKIMIZDA

Kapılarımızı açtığımız günden bu yana kendimizi hem doküman tercümelerinde hem de iş toplantıları tercümelerinde en yüksek kalitede hizmeti sunmaya adadık. Siz müşterilerimiz ile sürekli temas halinde çalışırken, tüm dikkatimizi vererek çevirilerimizi en açık ve net biçimde gerçekleştiriyoruz.

 

B.A.L. Translations olarak misyonumuz, çalışma ekibimiz tarafından tam zamanında yüksek kalitede hizmet sağlamak ve siz müşterilerimizin talep ettiği İş, Akademi ve Hukuk gibi alanlarda her türde dokümanın mükemmellik derecesinde tercümelerini temin etmektir.

Mükemmel hizmet, güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlar ile gerçekleşir. Bu sebeple sektördeki en iyi çalışma ekibine sahip olduğumuza ve hizmetimizi alan herkesin tam güvenini kazandığımıza olan inancımız sonsuzdur. 

Her çalışmamızda tam zamanında ve yüksek kalitede sonuçlara ulaşmak adına rekabetçi ruhumuzla müşteri memnuniyetine ve kişiye özgü hizmete odaklanarak beklentileri karşılamak ve hatta beklentilerin üzerine çıkmak için çaba gösteriyoruz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için hemen iletişime geçebilirsiniz.

MEMNUNİYET FORMU

Hizmetimizden memnun kaldınız mı?

Bizi tanıdıklarınıza önerir miydiniz?

BİZE ULAŞIN

Sorularınız, yorum ve talepleriniz mi var? Bize ulaşın, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

+90 (545) 526 45 15

+90 (545) 526 45 15

Ticari, Akademik ve Hukuki Tercüme Hizmetleri
 İstanbul, Türkiye
©2020 by baltranslations.com